.

.

New
Временски ограничена Полн O-вратот Свила Формално Долго Blusas Блуза Есен Врвот Секси Женски Исечок Тенка Основните Долги ракави

Временски ограничена Полн O-вратот Свила Формално Долго Blusas Блуза Есен Врвот Секси Женски Исечок Тенка Основните Долги ракави

DEN 346.56

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Velour
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Облека Должина:
Долго
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Стил:
Формално
Материјал:
Памук,Микрофибер
Бренд Име:
OUBOGJ
Декорација:
Appliques
Свеж

Избор на клиенти