.

.

New
2014 Промоција Стојат Целосна Памук Формално Appliques Долго Blusas Блуза Есен Жените Долги ракави Chiffon Кошула Врвот Тенок Основни

2014 Промоција Стојат Целосна Памук Формално Appliques Долго Blusas Блуза Есен Жените Долги ракави Chiffon Кошула Врвот Тенок

DEN 312.96

Стока
Достапно.


Боја : темно сина, бела
S : рамо 35 биста 86 должина 64 ракав 57
М : рамо 36 биста 88 должина 65 ракав 58
L : рамо 37 биста 90 должина 66 ракав 59

Детали

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Декорација:
Appliques
Облека Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Стил:
Формално
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Памук
Јака:
Стенд
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Големина:
XXS, S, M, L
Свеж

Избор на клиенти