.

.

New
година Нови Пролет Зима Долг Ракав Обичните Жени Блузи жена облека Тело Блузи Blusas Roupas Femininas Camisas

година Нови Пролет Зима Долг Ракав Обичните Жени Блузи жена облека Тело Блузи Blusas Roupas Femininas Camisas

DEN 333.00
DEN 475.20

Стока
Достапно.

5
54
М
82-86
56
35.Просечното време на испорака е околу 15 до 35 дена. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори расправа за Ali Express.
2016 година Нови Пролет Зима Долг Ракав Обичните Жени Блузи жена облека Тело Блузи Blusas Roupas Femininas Camisas конфекција Конфекција Должина : Редовни Ракав Стил : Редовни Шаблон Тип : Цврста Стил : Неврзан Материјал Тип : Плетени Јака : O-Вратот Материјал : Памук , Rayon ,Полиестер Ракав Должина : Целосна Боја : 16 бои, црвена,црна,жолта,сина,зелена,роза,розова,виолетова,кафе blusas femininas 2014 година,жените блузи ,camisas femininas,roupas femininas,жените блузи,кошула, жени,chiffon блуза.
Големина на табелата(1cm=0. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам 2. Aliexpress треба 12-24 часа за да се провери вашиот плаќањето, ве молиме да бидете трпеливи. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.кога вашата уплата е потврдена,ние ќе ви ја испратиме во 1 - 3 дена. Превозот NIHIL 1.5
54
L
84-88
57
Е 36,5
55
XL 86-90 57 е 36,5 55
Модел Шоу
Во однос peoducts
Маици
Блузи
Фустани
Грб
Печати Фустан
Здолништа
Формално Се Облекуваат
Бански Плаќање NIHIL 1.Ако ви треба оваа цел во итни, ве молиме изберете EMS,DHL, Fedex ,UPS-от или други Изразат како превозот начин. Ние имаме разбирање за загриженоста може да има, и ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас
. Но, понекогаш тоа е потребно подолго време преку кина пост воздух mail (поради сопствени прашање или други проблеми).

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Бренд Име:
Liva девојка
Ткаенина Тип:
Плетени
Материјал:
Памук,Модални,Rayon,Spandex
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
боја:
16 бои, црвена,црна,жолта,сина,зелена,роза,розова,виолетова,кафе
фустан стил:
blusas femininas 2016 година, жените блузи
Стил:
camisas femininas,roupas femininas
Луѓе:
жените блузи,кошула, жени
Број На Модел На:
T14202-1
Боја Стил:
Природна Боја
Свеж

Избор на клиенти