.

.

New
Плус Големина Лето Секојдневен Плажа Кошула Секојдневен Femme Блуза Кошула Жените Бохемски Везови Лабава Кошула

Плус Големина Лето Секојдневен Плажа Кошула Секојдневен Femme Блуза Кошула Жените Бохемски Везови Лабава Кошула

DEN 666.24

Стока
Достапно.

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
НИСКА ПОЛОВИНАТА
Мерка Околу 2" под природни половината или 2 прста под папокот. Ние само брод да се потврди цел адреси. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Висина : вклопуваат најдобро за оние со висина (од глава до кат) 158 см до 175 см
1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Оваа мерка важи за сите наши панталони и шорцеви. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Добредојдовте на Анастасија Продавница!!!
ОДИ!ОДИ! Флертува со вашиот човек!
На начин да се Измери
БИСТА
Мерка под твоите раце, околу потполност дел на вашиот биста.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Декорација:
Beading
Материјал:
Памук,Spandex,Лен
Sleeve Должина(cm):
Половина
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
4332
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти