.

.

New
Tataria Женска Блузи И Блузи За Жена Блузи Лето Топ Женски Кошули Кавга Блуза Работа Носат Chemise Femme Канцеларија Црна Кошула

Tataria Женска Блузи И Блузи За Жена Блузи Лето Топ Женски Кошули Кавга Блуза Работа Носат Chemise Femme Канцеларија Црна Кошула

DEN 658.00
DEN 1096.32

Стока
Достапно.


Карактеристики Стил Лабава Тенок Нормално Слаби Дебелина Дебели Нормално Тенка Перспектива Мекост Супер Меки Нормално Тешко Еластичност Без Малку Нормална Вечера
Големина Биста Рамо должина на Ракав Должина CM CM CM CM S 84 35 49 56 M 88 36 50 57 L 92 37 51 58 XL 96 38 52 59 Сите tiled прирачник за мерење,поради различни мерни методи, Може да се има 1-3 см грешка.
Земете напомена : табела го покажува надвор параметри на врвовите. Можете да изберете големина од вашиот биста големина. На пример, ако вашиот биста дебелина е 82-85 cm, можете да изберете S големина.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Tataria
Материјал:
Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Возбудува
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Број На Модел На:
YYB8889
Пол:
Жените
боја:
зелена црна
Големина:
S M L XL
Стилот 1:
женска блузи и блузи
Стил 2:
жена блузи лето
Стилот 3:
топ femme
Стилот 4:
црна врвот
Стилот 5:
блуза лето
Свеж

Избор на клиенти