.

.

New
Стојат Јака Chiffon Блузи Кошули Женска Лето 2018 Топла Возбудува Долг Ракав Цврст Секси Pullovers Женски Плус Големина Блузи Tees

Стојат Јака Chiffon Блузи Кошули Женска Лето 2018 Топла Возбудува Долг Ракав Цврст Секси Pullovers Женски Плус Големина Блузи

DEN 474.00
DEN 929.76

Стока
Достапно.

Меѓутоа, купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери. Ако сакате да се промени на адресата, големина или боја, ве молиме да ни ме пред ние испорака.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
LY776
Декорација:
Лак
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Бренд Име:
VGVFHZY
Sleeve Стил:
Плескавици Ракав
Јака:
Стенд
Облека Должина:
Редовни
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Боја:
Розова, бела, сина, црна
Стил:
Моден
Година сезона:
Лето 2018
Свеж

Избор на клиенти