.

.

New
2017 Секси Мода Обичните Жени Долг ракав Возбудува Резервоарот за Сечење Врвови Блуза Секси Дами Исклучување Рамо Летна Кошула

2017 Секси Мода Обичните Жени Долг ракав Возбудува Резервоарот за Сечење Врвови Блуза Секси Дами Исклучување Рамо Летна Кошула

DEN 229.00
DEN 263.52

Стока
Достапно.


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и Висок Квалитет!
Материјал : Chiffon
Боја : Како на шоуто
Големина : S M L XL
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см Пакет се вклучени : 1 X Сечење на врвот
Преглед :

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
hirigin
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Возбудува
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Јака:
V Деколте
Пол:
Жените
Свеж

Избор на клиенти