.

.

New
Преголеми Жените Блузи 2017 Есен Зима Долго Фенер Ракав Цврст Блуза О-вратот со Sashes Женски Тенок Blusas Кошули GV907

Преголеми Жените Блузи 2017 Есен Зима Долго Фенер Ракав Цврст Блуза О-вратот со Sashes Женски Тенок Blusas Кошули GV907

DEN 383.52

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
MinanSer
Материјал:
Полиестер,Spandex
Облека Должина:
Редовни
Ткаенина Тип:
Џерси
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Sashes
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Број На Модел На:
GV907
Пол:
Жените
Пол:
Жените
Сезоната:
Есен/Зима
Големина:
S,M,L,XL
Свеж

Избор на клиенти