.

.

New
Формално пролет, есен лажни јака Елегантен чипка вратот бела одбиеме везови chiffon колиер femme монтажни мода јака

Формално пролет, есен лажни јака Елегантен чипка вратот бела одбиеме везови chiffon колиер femme монтажни мода јака

DEN 406.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


Врат Должина : 40cm
Јака Должина : 8cm
Рамо : 35cm
Пред Должина : 36cm
Назад Должина : 22cm

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
КС-00
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
Петар пан Јака
Бренд Име:
Waledise
Стил:
Формално
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Лак
Ткаенина Тип:
Chiffon
Облека Должина:
Редовни
боја:
Бела
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти