.

.

New
Жените Blusas Femininas Кратко Sleeve V Вратот Гроздобер Чипка Блуза Шупливи Надвор Патент Назад Сечење На Врвот Дама Clubwear Бела Црна

Жените Blusas Femininas Кратко Sleeve V Вратот Гроздобер Чипка Блуза Шупливи Надвор Патент Назад Сечење На Врвот Дама Clubwear

DEN 142.00
DEN 189.12

Стока
Достапно.

6" должина : 49cm/19. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5pcs).Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
>>ЧПП :
1. Имајте пријатен шопинг ден!
>>Превозот :
Ние ќе ја испрати на предмети ПОБРЗО откако вашата уплата е завршен.Ви благодарам многу!!! ^-^
Секси Жените Blusas Femininas Црн краток Ракав V Деколте, Секси Гроздобер Чипка Блуза Шупливи Надвор Патент Назад Сечење на Врвот Clubwear 100% СОСЕМА НОВ • Тежина : 80g(Приближно) • Боја : Бела,Црна (Не Беж) • Материјали : Чипка • Пакетот Вклучува : 1 * Блуза • Големина : Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! • Внимание : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.4" ракав : 20cm/7.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,или ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Се надевам на разбирање.3" должина : 52cm/20. Земавме овие фотографии од самите себе.7" должина : 51cm/20.
S биста : 78-88cm/30.1" ракав : 20cm/7. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.8" XL биста : 84-100cm/33.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.8"
М биста : 80-92cm/31.Дали постои следење на број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
COCKCON
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Декорација:
Чипка
Облека Должина:
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
Чипка Т-Маица Краток Жена
Материјал:
Чипка
Свеж

Избор на клиенти