.

.

New
SHILO ОДИ Кожа блузи Есен Мода овча вистинска кожа блузи ракав двојно страна метал копчето половината краток блуза

SHILO ОДИ Кожа блузи Есен Мода овча вистинска кожа блузи ракав двојно страна метал копчето половината краток блуза

DEN 6144.00

Стока
Достапно.

Вашето Задоволство, Нашите Извршување!
.
Внимание ве молиме предмети се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.На враќање назад, вашата сметка ќе треба неколку дена се Врати&Размена политика на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање 2. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. (Во рамките на 7days) Плаќање 1. Повратни информации политика, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
SHILO ОДИ
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Копче
Број На Модел На:
14-238
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти