.

.

New
2015 година Нови Есенски жените чипка основните Кошула Мода Плус големина тенок долги ракави Чипка кошула Големина S-5XL Бесплатен превозот

2015 година Нови Есенски жените чипка основните Кошула Мода Плус големина тенок долги ракави Чипка кошула Големина S-5XL Бесплатен

DEN 264.00
DEN 518.40

Стока
Достапно.

детали за производот
Препорачана големина (единица : cm )
Големина S M L XL XXL 3 XL 4 XL 5 XL
Должина 58 60 62 64 66 68 70 72
Биста 72-80 75-86 78-90 82-94 86-100 90-102 94-106 98-110
Манжетната 9 10 10 11 11 12 12 13
Sleeve 60 61 62 63 64 65 66 67
големина информации
Забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Декорација:
Чипка
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер,Микрофибер
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Свеж

Избор на клиенти