.

.

New
Слатка лолита блуза BOBON 21 кралската принцеза пинк gentlewoman чипка капчиња комбинација долго дел од chiffon врвот t0810

Слатка лолита блуза BOBON 21 кралската принцеза пинк gentlewoman чипка капчиња комбинација долго дел од chiffon врвот t0810

DEN 1537.00
DEN 1707.84

Стока
Достапно.


Производ Опција Листа
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации. Опции Количество Бел прав colorant натпревар . Големина одговара на сите 24 бел прав colorant натпревар . Големина одговара на сите 0 Детали за Производот
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Декорација:
Чипка
Облека Должина:
Долго
Sleeve Стил:
Petal Ракав
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Ацетат
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моделирање:
Директно
Комбинација форма:
Посебна
Свеж

Избор на клиенти