.

.

New
принцезата Слатка лолита кошула BOBON 21 gentlewomen три-димензионални везови цвет organza chiffon кошула чипка кошула t0846

принцезата Слатка лолита кошула BOBON 21 gentlewomen три-димензионални везови цвет organza chiffon кошула чипка кошула t0846

DEN 980.00
DEN 1089.12

Стока
Достапно.


За данок на
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Но, можеме да се одбележи парцела како ПОДАРОК или прогласи ниска вредност за да се избегне данок. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат. Returnning цената е купувачот одговорност ако нема проблем околу објектот.com/extend_shipment_date.
Политика На Враќање
1.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка .
Повратни информации
1.
Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018-2-12 додека 2018-2-26 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : //help.Нормално, тоа е 10-25working дена,ако сте во брзање,ве молиме изберете ЕМС : 7-10days,или DHL : 3-5days.
Даде се обиде и доверба нас,ние ќе ви покаже слатка фантастичниот свет. Ве молиме цел предмети со притискање на "плати сега",но не притискајте лозинка за да се заврши на плаќање,тогаш ние може да се најдат на вашата цел во системот и промена на цена за вас ,тогаш ние ќе ве контактираме за да ја проверите и да платат тоа,ви благодарам многу. Ако чувствувате било незадоволство од, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и да ни даде можност да се поправи тоа пред да замине негативни повратни информации, со помалку од 3 ѕвезди ,ние и ветуваме ние ќе ви овозможи да се чувствуваат задоволни конечно.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Облека Должина:
Долго
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Чипка
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Моделирање:
Лабава
Комбинација форма:
посебен тип ракав
Декорација:
Вез, Шупливи Надвор
Свеж

Избор на клиенти