.

.

New
Принцезата Слатка лолита блуза BOBON 21 памук розова чипка дише baimuer laciness кошула лето кул кратко sleeve блуза t0826

Принцезата Слатка лолита блуза BOBON 21 памук розова чипка дише baimuer laciness кошула лето кул кратко sleeve блуза t0826

DEN 1277.00
DEN 1418.40

Стока
Достапно.

Повратни информации е многу важна за нас.
Производ Опција Листа
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме цел предмети со притискање на "плати сега",но не притискајте лозинка за да се заврши на плаќање,тогаш ние може да се најдат на вашата цел во системот и промена на цена за вас ,тогаш ние ќе ве контактираме за да ја проверите и да платат тоа,ви благодарам многу. Ако не сте задоволни со нашата објект,ние прифаќаме враќање во рок од 30 дена. Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 Star дека ние ќе ви ги даде $1 исклучување следниот пат.
За данок на
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018-2-12 додека 2018-2-26 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : //help.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина пост-mail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.Нормално, тоа е 10-25working дена,ако сте во брзање,ве молиме изберете ЕМС : 7-10days,или DHL : 3-5days.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.

Детали

Големина:
S, M
Пол:
Жените
Декорација:
Чипка
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Плескавици Ракав
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Краток
пред летаат еден гради:
мулти-копче
дизајнерски детали:
baimuer
sleeve тип:
Плескавици Ракав
Шема:
Директно
материјал главниот состав:
96% и содржина над
Шаблон Тип:
Цвеќиња, Крпеница
Декорација:
Чипка, Копче
Боја Стил:
Природна Боја
Свеж

Избор на клиенти