.

.

New
Ubit Мажи Жени Спортски Smart Безжична Слушалка Магијата Музика Шапка Bluetooth 3.0 Слушалки Стерео Слушалки Beanies за паметен Телефон

Ubit Мажи Жени Спортски Smart Безжична Слушалка Магијата Музика Шапка Bluetooth 3.0 Слушалки Стерео Слушалки Beanies за паметен

DEN 617.00
DEN 781.44

Стока
Достапно.

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Постојат 2 слушалки на двете страни на шапка ! Плетени материјали ,модата и имајте пријатна со одговорите на телефон во зима.0+EDR Фреквенција : 2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.480 GHz Пренос на далечина : 10 M или па Пренос на далечина на МИКРОФОН : ≤1 M Li-ion Батерија : 3. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Со цел да се осигура дека вие recevie вашиот објект се ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "Подарок", или "Примерок" ако е можно ,и Секоја парцела ќе биде прогласена за вредност помала од $20,ако треба нас во долниот прогласи вредност,ве молиме оставете порака по ред. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Детали

Поддршка СТАН:
No
Линија Должина:
Никој
Времето на пазарот:
2016 година
комуникација:
Безжичната
Поддршка Apt-x:
No
Чувствителност:
110dB
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Конектори:
Никој
Број На Модел На:
Ж-200
Функција:
Спорт,Микрофон,Поништување Бучава,Bluetooth
Vocalism Принцип:
Динамичен
Безжичен:
Yes
Бренд Име:
Ubit
Приклучок Тип:
Безжичната
Стил:
Headband
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Водоотпорен:
No
Со Микрофон:
Yes
Контрола На Копчето:
Yes
Отпорот:
32Ω
Безжична Тип:
Bluetooth
Зачестеност Одговор Опсег:
2.4026 GHz-2.480 GHz
Тип:
Погоден за носене
Телефонски повици:
Рацете бесплатни разговори
Спорт:
Скијање,трчање ,возење
Bluetooth:
V3.0+EDR
Музика Шапка:
Со 2 слушалки на двете страни
Големина:
бесплатни големина
Свеж

Избор на клиенти