.

.

New
Moveski Мотоцикл Шлем Безжични Слушалки со Bluetooth Спогодба Слушалки, Шлем, Слушалки, Звучници слободни Раце, Музички

Moveski Мотоцикл Шлем Безжични Слушалки со Bluetooth Спогодба Слушалки, Шлем, Слушалки, Звучници слободни Раце, Музички

DEN 1344.00
DEN 2687.04

Стока
Достапно.

[ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА] : Hands free функција, навистина слободни вашите раце кога слушате музика или да одговорите телефони, поддршка гласовна контрола.Време На Полнење : 1 Час 6. [SMART REMINDER] : Звук за потсетник функционирање, лесен за да го поставите уредот според звукот потсетам, поддршка моќ екранот на i Phone, лесно да се знае кога треба да се наплаќа.Фреквенција : 2. Модерен дизајн, нека музика опкружуваат вашиот живот во секое време. Екстра-долго Работно Време : Нејзините работното време е до 8 часа по целосно наполнета.Батерија : 3.Транспорт Растојание : 10m 4.Опис на производот [БЕЗЖИЧНА МУЗИКА] : Безжично да слушате музика со интегриран bluetooth технологија. Широк Компатибилност На Leaning Tech headphone е лесно да се спарите, и компатибилен со скоро сите паметни телефони и Bluetooth-от за таблети, и така натаму. Мулти-функции : На Leaning Tech headphone е мулти-функции слушалки со репродукцијата на музика или да ја паузирате, автоматското одговарање на пропуштен повик, се зголеми/намали јачина на функции и така натаму.0 и EDR технологија, Leaning Tech headphone е супериорен во однос сигнал на пренос, ултра-ниска потрошувачка на енергија и да се обезбеди висока верност стерео музика и јасен говор. Со напредни Bluetooth 4. Спецификација : 1.Време во мирување : околу 160 Часа 7.Bluetooth Верзија : 4.Функцијата на Поддршка : Музика, Глас Controll, Повик Пакет Содржина : 1 x Мотоцикл Шлем Слушалки 1 x Упатство
.0 тип на ООП Bluetooth чип, Hi-Fi слушалка, DIY дизајн, достапен да се detacheable кога сакате.

Детали

Функција:
За Мобилен Телефон,Спорт,За Интернет Бар,Обични Слушалки,за Видео Игра,За iPod
Поддршка СТАН:
No
комуникација:
Безжичната
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Водоотпорен:
Yes
Vocalism Принцип:
Динамичен
Безжичен:
Yes
Линија Должина:
1.0 M
Со Микрофон:
No
Зачестеност Одговор Опсег:
8-24000Hz
Приклучок Тип:
Безжичната
Чувствителност:
42±3dB
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Број На Модел На:
М-11
Конектори:
USB
Отпорот:
85Ω
Контрола На Копчето:
Yes
Бренд Име:
Moveski
Стил:
уво кука
Безжична Тип:
Bluetooth
Тип:
Уво-Кука
Примена:
Работи,Спорт
Материјал:
TPE,Цинк Легура
Ефективна растојание:
10m
Фреквенција:
2.4026 GHz~2.480 GHz
Време на мирување:
160
Време На Полнење:
1H
Bluetooth Верзија :
4.0+EDR
Функција:
Музиката, Гласовните Controll, Јавете Се На
Времето на пазарот:
2017
Свеж

Избор на клиенти