.

.

New
KAPCICE V8S Бизнис Bluetooth Слушалки Безжична Слушалка Автомобил Bluetooth V4.1 Телефон Handsfree МИКРОФОН Музика за iPhone Xiaomi Samsung

KAPCICE V8S Бизнис Bluetooth Слушалки Безжична Слушалка Автомобил Bluetooth V4.1 Телефон Handsfree МИКРОФОН Музика за iPhone

DEN 485.00
DEN 950.40

Стока
Достапно.


KAPCICE V8 S Бизнис Bluetooth Слушалки Безжична Слушалка Автомобил Bluetooth V4.1 Телефон Handsfree МИКРОФОН Музика за i Phone Xiaomi Samsung

Детали

Линија Должина:
Никој
Безжичен:
Yes
Поддршка СТАН:
Yes
Отпорот:
32Ω
Поддршка Apt-x:
Yes
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Функција:
за Видео Игра За Мобилен Телефон,Обични Слушалки,Спорт,За iPod,Следење на Слушалки
Контрола На Копчето:
Yes
Безжична Тип:
Bluetooth
Водоотпорен:
No
Vocalism Принцип:
Хибрид технологија
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Конектори:
Никој
Број На Модел На:
K0020
Чувствителност:
80DB
Бренд Име:
KAPCICE
Приклучок Тип:
Безжичната
Стил:
уво кука
Со Микрофон:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
комуникација:
Безжичната
Свеж

Избор на клиенти