.

.

New
Нови H901 Bluetooth Слушалка V4.1 Стерео Безжични Слушалки Поништување Спорт Слушалки Handfree Слушалки Earbuds

Нови H901 Bluetooth Слушалка V4.1 Стерео Безжични Слушалки Поништување Спорт Слушалки Handfree Слушалки Earbuds

DEN 959.52

Стока
Достапно.

Работи одлично за soundtracks, аудио книги, релаксирачки звуци, па дури и техно музика.0 + EDR ООП
- Чипсет : Најдобри ООП , Слободни раце, со A2 DP, AVRCP
- Оперативен опсег : 10m
- Bluetooth : II Класа.0 Намалување на Шумот Технологија : со одличен звучен ефект собирање, супериорен звучна изолација, ефикасно го намалува надворешни звуци, и обезбедува стабилна Bluetooth сигнал и поддршка стерео lossless музика.
Детална Спецификација
- Bluetooth Верзија : Bluetooth 4.
Подолго траење на Батеријата : Вграден-во 80m Ah литиум батерија.5 часа време на полнење. До 8 часа Изведба,130 часа време на мирување,1.
2016 година Bluetooth Слушалки Магнетна привлечност вклучите Bluetooth слушалки безжична стерео hifi намалување на шумот слушалки со микрофон бас
Карактеристики :
Магнетни и Sweatproof Дизајн : Магнетни адсорпција на моќ /исклучување автоматски,softable и флексибилни, висат како ѓердан околу вратот совршена за трчање, прави вежби, теретана, фитнес, спортска итн.
- Време на разговор : До 8 часа
- Музика време : До 7 часа
- Времето на мирување : 130 часа
- Вградената батерија : 80m Ah
Пакет Се Вклучени :
1*Bluetooth Слушалка
1*Микро USB кабел за полнење
1* упатство
2*Уво пупки
2* Earflap
.
Најновите Bluetooth 4.1 Технологија : лесно и брзо спарување со паметни телефони, таблети и други Bluetooth-от музички уреди; да се поврзете со 2 телефони во исто време, а вие не ќе го пропушти било важно повици.
Супериорен Звук и Неверојатен Волумен : Со Напредни APTX техника, нашите во уво дизајн нуди неверојатен квалитет на звукот со длабок бас и кристално јасна treble.

Детали

Чувствителност:
123dB
Поддршка СТАН:
No
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Број На Модел На:
Y8
комуникација:
Безжичната
Поддршка Apt-x:
No
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Линија Должина:
0.3 m
Приклучок Тип:
USB
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Водоотпорен:
Yes
Конектори:
Никој
Функција:
Спорт
Отпорот:
16Ω
Vocalism Принцип:
Динамичен
Безжичен:
Yes
Бренд Име:
CHENFEC
Со Микрофон:
Yes
Контрола На Копчето:
Yes
Стил:
уво кука
Безжична Тип:
Bluetooth
Свеж

Избор на клиенти