.

.

New
Coopkony Стерео Bluetooth Слушалка Бас Безжична Handsfree Earbuds Спортски Слушалки со Micphone За iPhone Xiaomi Huawei

Coopkony Стерео Bluetooth Слушалка Бас Безжична Handsfree Earbuds Спортски Слушалки со Micphone За iPhone Xiaomi Huawei

DEN 5553.60

Стока
Достапно.

ние ќе се реши наскоро и ќе ги задоволи решение. •Копчето префрлување помеѓу Bluetooth слушалки и мобилен телефон . Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. •микрофон+гласовен потсетник, повик и музиката никогаш не недостасуваат.Да ги Реши вашите проблеми се наша вредност 1).
******************************************************************************************************************************************************************************* 4.1 Max моќ 50m W говорникот пречник од 6 MM Продолжи работата на времето 3-4h капацитетот на Батеријата 70m A • * * Во-уво дизајн, прилагодлив уво-кука одговара за вашето уво носи утеха по можност за да работи . Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Враќање Опис :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ви благодариме за соработката
. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. •За пауза на музичка & Play back автоматски кога се прима дојдовен повик. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Детали

Функција:
За Мобилен Телефон,HiFi Слушалки,Спорт,Заеднички Приклучок За Слушалки
Поддршка СТАН:
No
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Активен Бучава Отказ:
No
Број На Модел На:
Y6
комуникација:
Безжичната
Поддршка Apt-x:
No
Vocalism Принцип:
Балансирана Арматура
Бренд Име:
Coopkony
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Контрола На Јачина На Звук:
No
Водоотпорен:
No
Линија Должина:
1.2 m
Отпорот:
16Ω
Безжичен:
Yes
Конектори:
USB
Со Микрофон:
Yes
Контрола На Копчето:
No
Стил:
Во Уво
Чувствителност:
107dB
Безжична Тип:
Bluetooth
Приклучок Тип:
Линија Тип
Функција:
Микрофон, Безжични Слушалки, Bluetooth
Свеж

Избор на клиенти