.

.

New
Топла продажба Bluetooth Безжична Во Уво Бучава Намалување на слушалка со Микрофон Sweatproof Стерео Bluetooth Слушалки

Топла продажба Bluetooth Безжична Во Уво Бучава Намалување на слушалка со Микрофон Sweatproof Стерео Bluetooth Слушалки

DEN 161.00
DEN 230.40

Стока
Достапно.

Понекогаш поштенски е малку одложи за испорака на пратката, ако не ја добиете вашата цел пред заштита времето е завршена, Можете да побарате од нас да се прошири на времето. Политика на враќање Ние ќе им даде на наплата ако не го добиете вашиот парцела. Драги Пријатели, Добредојдовте на нашата Продавница на aliexpress. Можете да слушате музика и лесно да примате повици додека патуваат, канцеларија или возење. глас извештај за бројот на крајот број бирање, лево или десно уво носи кабриолет и поддршка на слушалки (во слушалки, слушалки со микрофон, камера self timer) 4. 5 ѕвезди позитиви feeback ќе биде прифатена. Пакет се Вклучени : 1 x Bluetooth слушалка 1 x Полнење кабел 1 x Корисникот Мануел answer : ___________________________ Note : Ние не нудиме продажба на мало пакување,но ние ќе се пакувам и пред да се испраќаат надвор. моќ телефонот да покажува и ги поддржува сите функции со Bluetooth или на друг Bluetooth уреди
5. (тоа зависи од вашиот локален обичај) Нормално ние ги испратите на поштенските. се надевам дека ќе може да ве запознаеме со нашата продавница до вашите пријатели.Најважна од сите е дека звукот е навистина добро! 6.Пред користење на слушалка, ве молиме да го прочитате упатството внимателно, со цел да се знае кој начин да ја користите во безбедна и одржување на информациите. Но, тие не се слободни. Бесплатен превозот е секогаш малку бавно, и не може да се следи, па ви препорачуваме да се обрне на registerted воздух пошта која може да се следи, како што се Кина пост воздух mail, Aliexpress стандард превозот, e Packet , Сингапур пост Ако ви треба брза испорака, ве молиме изберете Aliexpress премиум превозот, DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS и сл.

Детали

Приклучок Тип:
Безжичната
Функција:
за Мобилен Телефон
Поддршка СТАН:
No
Линија Должина:
Никој
Бренд Име:
Jninsens
Vocalism Принцип:
Други
комуникација:
Безжичната
Број На Модел На:
JA00247
Поддршка Apt-x:
No
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Водоотпорен:
No
Чувствителност:
120dB
Безжичен:
Yes
Конектори:
USB
Со Микрофон:
Yes
Контрола На Копчето:
Yes
Отпорот:
Стил:
уво кука
Безжична Тип:
Bluetooth
Зачестеност Одговор Опсег:
2.402 GH
Свеж

Избор на клиенти