.

.

New
Beemer DSP конверзија комплет за BMW со DSP и CD Промени конекција во багажникот

Beemer DSP конверзија комплет за BMW со DSP и CD Промени конекција во багажникот

DEN 2707.00
DEN 2880.00

Стока
Достапно.

Ако не примите објект во рок од 30 ДЕНА, ве молиме да бидат слободни да контакт. • Ние го прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ве молиме наведете го вашето име, на аукција број, а причина за враќање во е-маил. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. • Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Како за поштенски процес, со Исклучок на сабота, недела и државни Празници - овие не се брои како работни дена. Ве молиме проверете ја вашата e-mail сандаче. Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме прво, ние ќе ви даде брз одговор во рок од 24 работни часа за решавање на било какви проблеми до го задоволи. • Сите наши производи имаат Една година гаранција. • Ако објектот е неисправен и не работи на пристигнување, ве молиме пријавете го за да ни во рок од 14 дена од приемот на неисправни производи, па ние може да издаде RMA (Враќање Стока во Промет). • Обично,Тоа може да трае околу 5-15 работни дена за испорака објект до вашите раце. Прифаќаме само Aliexpress проверена и потврдена адреса.Ние сме правни компанија и чест продавачот во Кина. • Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ве молиме испратете ни ја вашата целосна адреса со Телефонски број и бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака. • Следење на број ќе биде преку е-маил за да ви одеднаш кога ќе се испратени на вашата нарачка. • Ние се обидуваме се потрудиме да се направи ќе се добие саканиот производи, како е можно поскоро.

Детали

Тип На Објект:
Bluetooth Сет За Автомобил
Име На Модел:
BMW DSP
Објектот Големина:
10*2
Бренд Име:
YATOUR
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.05kg
За:
BMW DSP
Автомобил Направи:
BMW
Свеж

Избор на клиенти