.

.

New
9 Стил 7.5 cm Playmobil 1.2.3 Големи Зоолошката градина Децата Зоолошката градина Азиските Животни Куќиште Земе Заедно Полициска Станица Playset Деца Подарок Играчки

9 Стил 7.5 cm Playmobil 1.2.3 Големи Зоолошката градина Децата Зоолошката градина Азиските Животни Куќиште Земе Заедно Полициска

DEN 135.00
DEN 157.44

Стока
Достапно.


9 Стил 7.
Зачувам плаќање веб-страница : http : //escrow.100% Нови
2. Опции за исплата на располагање, исто така, вклучуваат Wester унија ,credite картичка ,matercard, vica картичка,moneybook .
Ако ви треба наплата, само објект е листа цена, се враќа. Обично други couriers само треба 3-7 дена.
Кина пост воздух mail :
Да руската Федерација обично трае 30~45 работни дена
Во САД, Канада обично трае 10~18 работни дена
Во Австралија, Нов Зеланд, Сингапур обично трае 12~20working дена
На велика БРИТАНИЈА, Франција, Шпанија, Германија, Холандија, Јапонија, Белгија, Данска, Полска, Финска, Ирска, Норвешка, Португалија, Швајцарија, Шведска обично трае 12~25 работни дена
Во Италија, Бразил обично трае 20~30 работни дена
Други земји обично трае 15~25 работни дена.3 Големи Зоолошката градина Децата Зоолошката градина Азиските Животни Куќиште Земе Заедно Полициска Станица Playset Деца Подарок Играчки
Производ Descri pti на
1 . Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Freedback
Стр закуп се направи контакт со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек.
Се Гарантира & Политика На Враќање
Неисправен производ мора да ни кажете во рок од 3 дена спроведен со слика на дефектен дел. Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да брод од страна на курирската служба DHL, UPS-от, EMS, Fedex или други couriers.com
Испорака
Парцела ќе биде претежно се испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ИЛИ Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта во 3 работни дена.

Детали

Тип:
Блокови
Предупредување:
произведено во Кина
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
5-7 Години
Класификација:
Монтажа
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Број На Модел На:
Вистински Германија Playmobil
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YuwanToys
Пластични Тип:
ABS
Модел Материјал:
Пластични,Self-Locking Тули,супер херои
Апликацијата места:
legoelieds играчки,Decool играчки во блокови,Decool играчки за деца
Карактеристики:
Изградба Играчка,DIY Играчки,Едукативни Играчки,Електронски Играчки,Модел Играчка
функција 1:
Игралиште Во Собата,Семејството Кампување Патување Playset,Спасување Скала Единица
Карактеристика 5:
Авантура Дрво Куќа, Зграда Комплет,Цвет Продавница Игра Кутија Градење На Комплет
Карактеристика 2:
PLAYMOBIL Мајка со Деца во Собата,детски Роденден Playset
Производ Функција:
Божиќ подарок,подарок играчки за деца,роденденски подарок играчка,подарок играчки за детето
функција 3:
Pirtes,Историја,Врвните Агенти 2,Западна,Dinos,PLAYMOBIL Училишниот Автобус
карактеристика 4:
Лето Забава,Принцеза,Fures,Џинови,Земја,Faivieu,Иднината На Планетата
Свеж

Избор на клиенти