.

.

New
2017 Нови LEPIN 16006 Пиратите од Карибите На Црниот Бисер Градежни Блокови Образовни Смешно Поставите 4184 Играчка За Деца

2017 Нови LEPIN 16006 Пиратите од Карибите На Црниот Бисер Градежни Блокови Образовни Смешно Поставите 4184 Играчка За Деца

DEN 2016.00

Стока
Достапно.

Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни.Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет.
Ние, исто така може да обезбеди изразат пост од страна на EMS(5-8 дена) или UPS-от(4-5 дена). овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде, Нормално на shippment на светот се користи да се земе 8 до 25 работни дена, исклучува Седна & Сонцето.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Сите предмети се 100% нови и прегледани.
Тули број : 804pcs
Пакет : нема оригинална кутија, нова во запечатен торба,Меур Заврши (Играчки и инструкции испратите заедно.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци.
Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од Кина Пост Воздухот,Хонг Конг Воздух mail.
2)Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и othestandards.
Материјал : животна Средина пријателски материјал.
За да се одржи контролата на квалитетот не ние лично се врши увид за секоја ставка пред пратката.Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Ви благодариме! Превозот И Предавање
Објектот ќе биде предаден во рок од 3~7business дена по целосната уплата.
Детали За Контакт :
Ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager
П : Зошто се цени толку ниска, што се овие квалитетот предмети и сосема нов?
A : ДА, ќе ја платат ФАБРИКА ЦЕНА!
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката во Азија.

Детали

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
LEPIN
Сертификат Број:
2017152203017624
Предупредување:
Не јаде , да се чува далеку од оган
Возраст Опсег:
> 6 години
сертификација:
3C
Број На Модел На:
16006
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
3C:
Сертификат
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Класификација:
Монтажа
Свеж

Избор на клиенти