.

.

New
TELECOOL Led Градежни Блокови со LED Светла Шарени светодиодни Деца Играчки За Деца Божиќ Подарок

TELECOOL Led Градежни Блокови со LED Светла Шарени светодиодни Деца Играчки За Деца Божиќ Подарок

DEN 336.00
DEN 599.04

Стока
Достапно.

Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок .Па ние плати нашето внимание на ова. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.W e надеж за снабдување на сите видови на Висок Квалитет на играчки за нашите клиенти низ целиот свет. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Бојата на производи финализиран со вистински објект,Димензии се рачни мерења на локации, може да се 1-2cm грешка. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде на СИТЕ 5 ЅВЕЗДА позитивни повратни информации кога ќе го примите цел! Имајте пријатен ден! Уживајте во вашата шопинг!
♥ Кои сме Ние?
Како Т oys' Manufature& Бренд О wners ,ние ќе се фокусираме на деца' играчки години.
Sutiable Возраст : До 3 возрасти Место на Потекло : произведено во Кина 100% Сосема нов и Висок квалитет .
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку и во секое време, ние ќе ви одговори за што побрзо .
♥ Испорака
Сите парцели ќе бидат испратени во 1-3 Дена по плаќање, нашите превозот брзина надминува
90% продавачот.За постигнување на оваа цел,ние се изгради сериозни КК систем за да бидете сигурни дека секој играчки се во најдобар instuation кога на нив и надвор од нашиот магацин.

Детали

боја:
Ново во Запечатен Торба
Бренд Име:
TELECOOL
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
Јаде
Број На Модел На:
LL07
Пол:
Унисекс
Тип:
Блокови
Свеж

Избор на клиенти