.

.

New
29pcs година Шарени Цевковод Тип Загатки Лавиринт Учење Образование Играчки За Деца Домино IQ Тренер Игра За Деца

29pcs година Шарени Цевковод Тип Загатки Лавиринт Учење Образование Играчки За Деца Домино IQ Тренер Игра За Деца

DEN 182.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.

Внимание : 1. Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings. 2. Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување (1cm=0.39 инчен).Ви благодариме за разбирањето!! пакет во opp, ние ќе ги пакет добро

Детали

Тип:
Блокови
Бренд Име:
FoPcc
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Пластични Блок Форма:
Тунел
Број На Модел На:
497
Предупредување:
Не се јадат
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Класификација:
Монтажа
Свеж

Избор на клиенти