.

.

New
brinquedos аниме слика креда Шин чан лож блокови градежни блокови juguetes динамичен супермен деца играчки осветлуваат деца подарок

brinquedos аниме слика креда Шин чан лож блокови градежни блокови juguetes динамичен супермен деца играчки осветлуваат деца подарок

DEN 295.00
DEN 383.04

Стока
Достапно.

Опис : Име на Производ : ЛОЖ Материјал : ABS Карактеристики : Интелектуален развој . Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРААТ на вашите S hipping адреса. Честички непречено без трње, моделирање ставете 3. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги ,што ќе биде голем поттик за нас! 3. старите лица : стари лица можат да го искористат мозокот меморија, стари лица богат живот.Искрено се надевам дека добро имате повеќе шанси да ви послужи!
. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас. Ние само shipto потврди цел адреси. За боја се Должи на монитор контраст боја, боја ќе биде малку различен.Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, pleasemake тоа сигурни дека вашата адреса за е точно. За Испорака : 1. Возрасни : рекреација, релаксација декомпресија, се чувствуваат монтажа забава. Увезени АБС материјал, висок сјај, добра стабилност 2.Ако вратени предмети, појави, Мора да бидат во нивната оригинална состојба( пакување)и мора да биде обезбедување на нас со превозот следење на број! За Повратни Информации : 1.Добредојдовте на Нашиот Магазин, Прв Клиент! Ова е производ погоден за сите луѓе, со надеж дека овој производ не се препорачува за вашиот далеку во странска земја, јас верувам дека тоа е избрано, ќе бидете имате добра меморија! 1.

Детали

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
Не се проголта
Пластични Блок Форма:
Неправилната Форма
Бренд Име:
Лож
Класификација:
Монтажа
Број На Модел На:
09
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Свеж

Избор на клиенти