.

.

New
52pcs Мојот Прв Креативни Автомобили Избор на Автомобил Приказна Голема Големина Изградба на Блокови, Тули Бебе Играчки Компатибилен Со legoeINGlys Duplo

52pcs Мојот Прв Креативни Автомобили Избор на Автомобил Приказна Голема Големина Изградба на Блокови, Тули Бебе Играчки Компатибилен

DEN 945.00
DEN 1349.76

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
Duplo
Класификација:
Монтажа
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Предупредување:
No
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Свеж

Избор на клиенти