.

.

New
Долг ракав средовечни јакна мажите палто пролет, есен лен палта mens Танг одговараат на Кинески стил стојат јака едноставна мода

Долг ракав средовечни јакна мажите палто пролет, есен лен палта mens Танг одговараат на Кинески стил стојат јака едноставна мода

DEN 3713.00
DEN 4080.00

Стока
Достапно.


Големина на Рамо Биста Ракав Долго M 47 112 74 L 48 116 75 XL 50 120 76 2 XL 52 126 78 3 XL 54 130 80 (CM)
Мојот драг пријател : Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , ве молиме да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? см, рамо : ? см, градите : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас. Ви благодариме !

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Блејзери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
C273
Материјал:
Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
YIYELANZHOU
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Англија Стил
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Свеж

Избор на клиенти