.

.

New
HanOrange Печати Геометриски 3 Квартал Ракав Едно Копче Пролет, Есен 2018 Жените Палто Јакна Бело/Црна

HanOrange Печати Геометриски 3 Квартал Ракав Едно Копче Пролет, Есен 2018 Жените Палто Јакна Бело/Црна

DEN 1061.00
DEN 1798.08

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Блејзери
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Затворање Тип:
Едно Копче
Облека Должина:
Краток
Бренд Име:
hanorange
Материјал:
Памук,Полиестер
Јака:
Notched
Декорација:
Копче
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
BH0081
Стил:
Канцеларијата Дама
Место на Потекло:
Гуангжу
Снабдување категорија:
Стоки на залиха
елемент:
Печатење
наведени година / сезоната:
Пролет 2017
боја:
Бела, Црна
Големина:
M,L,XL,2XL
Возраст:
20-40
Свеж

Избор на клиенти