.

.

New
2018 Пролет лето жените нови корејската верзија на мала одговараат дама кошула Тенок мода јакна секојдневен одговараат на женски Y200

2018 Пролет лето жените нови корејската верзија на мала одговараат дама кошула Тенок мода јакна секојдневен одговараат на женски

DEN 720.00
DEN 1027.68

Стока
Достапно.


2017 Пролет лето жените нови корејската верзија на мала одговараат дама кошула Тенок мода јакна секојдневен одговараат на женски Y200 ГОЛЕМИНА Рамо Градите Ракав должина S 33 82 55 56 M 34 86 56 57 L 35 90 57 58 XL 36 94 58 59 2 XL 37 88 59 60 ние се земе големината мерка со рака.Pls љубезно им овозможи на 1-3cm грешка.ви благодариме.
Топло Совети : ! За транспорт потреби, објектот што сте го добиле можеби треба пати феномен. Ве молиме не грижете се, ова пати ситуација ќе исчезне по прв пат ќе го избришете или пеглање. Сликите се само примероци за референца. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе. ! Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење!! ( Азија големина е помала од Европската. Ве молиме проверете за големината табела внимателно пред купување!).

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Блејзери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
AOZUZLA
Затворање Тип:
Едно Копче
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
жените палто јакна грб
Јака:
Notched
Декорација:
Копче
Маскирани:
No
Облека Должина:
Редовни
Големина:
S,M,L,XL,XXL
боја:
црна,розова,сина
Производот Година:
2017
Сезоната:
Пролет,Лето
Погоден за:
Жените,Жена,Женски,Дама
Карактеристики:
Блејзери,jaqueta feminina
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Свеж

Избор на клиенти