.

.

New
Црвено Персоналните Пејач краток блејзери фаза рок палто мажите одговара мода костуми за мажи палто јакна masculino Индивидуализира

Црвено Персоналните Пејач краток блејзери фаза рок палто мажите одговара мода костуми за мажи палто јакна masculino Индивидуализира

DEN 5568.00

Стока
Достапно.


Задоволството на клиентите е многу важно и нашите повратни информации оценка го одразува ова satifaction.ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе hve,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ви благодариме!
Мојот драг пријател : Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , ве молиме да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? см, рамо : ? см, градите : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас.
Обезбеди сопствен !!!
Мојот драг пријател : Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , ве молиме да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? см, рамо : ? см, градите : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас. Ви благодариме!
Начин на плаќање
Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.
Превозот Метод
Со ЕМС услуга потребни се околу 5-8 дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија, син на,меѓутоа,времето за испорака не е загарантирана, бидејќи транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги(освен за викенди и празници)
Ако имате повеќе прашања или барања на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.
Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Блејзери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Бренд Име:
YIYELANZHOU
Материјал:
Памук,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
327
Стил:
Англија Стил
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Свеж

Избор на клиенти