.

.

New
S-5XL ! 2018 Мажите нова мода тенок ноќен клуб фаза DJDS пеперутка наметка одговараат плус големина пејач Фаза костими формално се облекуваат

S-5XL ! 2018 Мажите нова мода тенок ноќен клуб фаза DJDS пеперутка наметка одговараат плус големина пејач Фаза костими формално

DEN 1999.00
DEN 2352.00

Стока
Достапно.

ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе hve,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Задоволството на клиентите е многу важно и нашите повратни информации оценка го одразува ова satifaction.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.
Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.
Услови & Состојба
Сепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии,и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Одговараат на големината :
S Рамо 42 Биста 88 Должина 61 Ракав 60см
М Рамо 44 Биста 92 Должина 64 Ракав 61cm
L Рамо 46 Биста 96 Должина 67 Ракав 62cm
XL Рамо 48 Биста 100 Должина 70 Ракав 63cm
XXL Рамо 50 Биста 104 Должина 73 Ракав 64cm
XXXL Рамо 52 Биста 108 Должината 76 Ракав 65cm
4 XL Рамо 54 Биста 112 Должината 79 Ракав 66cm
5 XL Рамо 56 Биста 116 Должината 82 Ракав 67cm
Шорцеви големина на :
S Долго 45 Половината 74 Тесни 54cm
M 46 Половината 78 Тесни 56cm
L долго 47 Половината 82 Тесни 58cm
XL Долги 48 Половината 86 Тесни 60см
XXL Долго 49 Половината 90 Тесни 62 cm
XXXL долго 50 Половината 94 Тесни 64cm
4 XL Долго 51 Половината 98 Тесни 66cm
5 XL Долго 52 Половината 102 Тесни 68 cm
Начин на плаќање
Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Блејзери
Бренд Име:
ZHQUNHUU
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
01
Облека Должина:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Свеж

Избор на клиенти