.

.

New
Пролетта и есента Европа и сад нова мода личност една ослободувањето Леопард печати перформанси јакна TB7098

Пролетта и есента Европа и сад нова мода личност една ослободувањето Леопард печати перформанси јакна TB7098

DEN 1230.00
DEN 1500.00

Стока
Достапно.

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина на Крстот Рамо
(cm) Градите Ширина
(cm) Тело Должина
(cm) Sieeve
(cm) Висина
(cm) Тежина
(kg) M 42 96 67 59 167-175 55-65 L 43 100 73 60 173-176 65-70 XL 44 104 77 61 177-180 70-78 2 XL 45 108 81 62 180-185 78-82 3 XL 46 112 85 63 185-190 82-90 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Блејзери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
longqibao
Затворање Тип:
Едно Копче
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
TB7098
Облека Должина:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти