.

.

New
Xeoleo Мултифункционален Храна blender процесор за Храна 220W Сок Мелница машина Пијалак создателот фреза Подарок Сок Extractor

Xeoleo Мултифункционален Храна blender процесор за Храна 220W Сок Мелница машина Пијалак создателот фреза Подарок Сок Extractor

DEN 3456.00
DEN 4319.52

Стока
Достапно.

2) Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,на пример, ние сме во кина,ако ние се купуваат стоки вредност подолу не треба данок или ДДВ,Но ако до тоа треба плаќаат данок.Ние ќе брод од страна на Брза испорака како Fed Ex,или DHL,UPS-от,EMS,ТНТ,и така натаму Shippment : 1) Наредба обработени навремено по плаќањето за верификација,и обично тоа се чини 24 часа за Alipay да се плати. Сите во сите, ние ќе брод од страна на suitbale начин.бидејќи Пост Пратката може да се направи добра пропуштени на патот, исто така, чини многу време стоката да стигне до вас. Кога ќе го примите пакетот, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате. 3) Ние ќе брод од страна на DHL Fed Ex или UPS, TNT,некаде сте одбрале DHL ние може со Fed Ex ПРОЗОРЦИ,некое време сте одбрале Fed Ex ТНТ, ние може да by DHL,тоа зависи од ситуацијата,pls потврдите дека може да се прифати. Ако вие не имате било какви идеи за тоа, ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните прогласи, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход. и на пост код мора да одговара на вашиот град име за да бидете сигурни на објекти што ќе се постигне. Attetions : 1) Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, ние обично додадете дрвена кутија надвор од картонска кутија за лесно оштетени објекти . Па, за да се избегне увозот на добивка(или ДДВ) можеме да го напишеме ниска цена вредноста на стоката,само да не контактирате за да ги споделите со нас цената ние пишуваме.

Детали

Спецификација:
220V 50HZ
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
сертификација:
CE
Функција:
Млекото Се Тресат,Пченка Сокови,Овошје&Растителни,Грав Производ,Мешајќи,Сува Мелење,Пет Житарки,Ориз, Паста,Млеко Чај & Џем,Mung Грав Паста,Овошен Сок,Месо Mincing,Дробење Мраз,Сок Extractor
Контроли Тип:
Притисни Копче
Карактеристики:
Мултифункционален
Домување Материјал:
Пластични
Напон (V):
220v
Бренд Име:
XEOLEO
Хеликоптер Материјал:
Пластични
Топлина За Зачувување На Функција:
No
Ротација го Оценувате(ВРТЕЖИ во минута):
22000
Капацитет (l):
1-1.5 L
Број на Брзина Settings:
1
Кабелот Должина (m):
1 М
Моќност (W):
Сечилото Број:
2
Сад Материјал:
PC
Број на Парчиња:
1
Стил:
Стои
Број На Модел На:
180B
Мешање Рака Материјал:
Никој
боја:
Црвена
Капацитет:
150ml
Свеж

Избор на клиенти