.

.

New
LED работат осветлување маса светилка 110V 220V 30leds Индустриска машина за шиење светилка Силен магнет

LED работат осветлување маса светилка 110V 220V 30leds Индустриска машина за шиење светилка Силен магнет

DEN 475.20

Стока
Достапно.

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Гаранција :
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
2) Payan не исходот коментар мора да се направи во рок од 3 дена од денот на нарачката. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3) Ако веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Детали

Тип На Објект:
Биро Светилки
Сенка Тип:
Shadeless
Карактеристики:
mo
Тело Материјал:
ABS
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1year
сертификација:
CCC
Е dimmable:
No
Стил:
Модерна
База Тип:
Оптоварување
Напон:
220V
Материјал:
ПВЦ/Пластика
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
085
Заврши:
no
Свеж

Избор на клиенти