.

.

New
Европа стил на табела светилка модерна декорација спална соба студија соба светлина прилагодливи абажур биро светлина

Европа стил на табела светилка модерна декорација спална соба студија соба светлина прилагодливи абажур биро светлина

DEN 2280.00
DEN 2400.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Биро Светилки
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Гаранција:
3 Години
Бренд Име:
qiseyuncai
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Сенка Тип:
Ткаенини
База Тип:
E27
Е dimmable:
Yes
Заврши:
Бранеа Никел
Карактеристики:
прилагодливи абажур биро светлина
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Е Светилки Вклучени:
No
Свеж

Избор на клиенти