.

.

New
Топла продажба Табела Светилка Дома декорација на Домот Биро Светлина за Живеење Спалната соба Модерна G4 Табела Светилки бесплатен превозот

Топла продажба Табела Светилка Дома декорација на Домот Биро Светлина за Живеење Спалната соба Модерна G4 Табела Светилки бесплатен

DEN 3466.00
DEN 4332.00

Стока
Достапно.

Сите предмети се одликува со заштитен Балон за да се обезбеди вашите производи пристигне во совршена состојба. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Овој објект е СИТЕ НОВИ и во фабричките кутија и пакување, сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. 90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка, без да мора да се испрати нешто назад. Во меѓувреме ве молиме да ни кажете што дефектот е, да се елиминира несоодветното користење. Еве некои прашања на нашата Гаранција и се Враќа Политика : 1. Фотографии
Пратката 1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. (Со исклучок на објектите оштетени или злоупотребува по приемот). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Време На Испорака :
Гаранција и се враќа политика Ние сме секогаш примена на себе да се подобри нашата услуга за сите на нашите ценети клиенти. Ако тарифа мора да бидат платени пред купувачот добива својата цел, купувачот плаќа, продавачот не ќе плати за царина/должност, и продавачот нема да наплата за царина/должност. Објектите ќе бидат испратени во 1-7 работни дена по исплата е расчисти и потоа ви обезбеди следење на број и следење webiste.

Детали

Боја На Каросеријата:
Злато
Тип На Објект:
Биро Светилки
Стил:
Модерна
Заврши:
Железо
Број На Модел На:
003
сертификација:
CE
Напон:
90-260V
Карактеристики:
led биро светлина
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Гаранција:
2 година
Материјал:
Метал
Бренд Име:
MUCHTING
База Тип:
G4
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Е Светилки Вклучени:
No
Боја:
Злато
Тип На Објект:
Табела Светилки
Функција:
luminaria де меса
Функции:
Lampara Де Escritorio
Syle:
пост модерна
Features1:
Едноставен модерен стил, уметност decora
Свеж

Избор на клиенти