.

.

New
Нордиските Стил Крпа & Дрво Жито Маса Светилка Дневна Соба Студија Спалната Соба Затемнување Читање Светилка

Нордиските Стил Крпа & Дрво Жито Маса Светилка Дневна Соба Студија Спалната Соба Затемнување Читање Светилка

DEN 1277.00
DEN 1344.00

Стока
Достапно.


Материјал : Крпа
Големина : 16cm X 42cm
Боја : Беж.Црна
Моќност : 6-10w
Напон : 90-260 V
Сијалица : E27 X1 (не вклучувајќи )
Е применливо : . Студија спалната соба. Дневна соба, ресторан, кафуле итн

Детали

Боја На Каросеријата:
беж, црна
Тип На Објект:
Биро Светилки
Сенка Тип:
Ткаенини
Карактеристики:
Модерна
Тело Материјал:
Дрво
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
2 година
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Е dimmable:
Yes
Стил:
Арт Деко
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Платно
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
T071
Свеж

Избор на клиенти