.

.

New
Топла Модерен Стил декоративни табела led светилка биро светлина за кревет во спалната соба Студент, светлата за Читање ноќ светлина затворен осветлување E27

Топла Модерен Стил декоративни табела led светилка биро светлина за кревет во спалната соба Студент, светлата за Читање ноќ светлина

DEN 1560.00
DEN 1659.36

Стока
Достапно.


Топла Модерен Стил декоративни табела led светилка биро светлина за кревет во спалната соба Студент, светлата за Читање ноќ светлина затворен осветлување E27
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет. Гранка светилка, можете да ги зачувувате накит. Исто така, може да се користи како светилка, мека светлина, заштита на видот. Производот не е опремен со светилки. Дистрибуирање на ЕУ приклучокот. Светилка тип : E27 Пакет : 1 x табела светилка 1 x ЕУ приклучок

Детали

боја:
Не прилагодливи, Затемнување
Тип На Објект:
Биро Светилки
Стил:
Модерна
Гаранција:
-
Напон:
220V
Број На Модел На:
zuan-LB5
Извор На Енергија:
AC
Сенка Тип:
Ткаенини
База Тип:
E27
Е dimmable:
Yes
Материјал:
Платно
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
Halojaju
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Карактеристики:
Осветлување
Заврши:
-
Тип:
led светилка
Производот:
табела светилка
Име:
led табела светилка
табела светилка тип:
Затворен Осветлување
Тип На Производ:
ноќ светлина
Функција:
декоративни табела светилка
Употреба:
led светло
Наслов:
Биро светилка
Се користи 1:
табела светилки за спална соба
Свеж

Избор на клиенти