.

.

New
led Табела Светилка со LED дисплеј Маса Светилка Преносни LED читање светилка Со Календар Часовник Флексибилни Модерниот канцеларија светилка Dimmable

led Табела Светилка со LED дисплеј Маса Светилка Преносни LED читање светилка Со Календар Часовник Флексибилни Модерниот канцеларија

DEN 1927.00
DEN 2240.16

Стока
Достапно.


Гаранција : 12months
Календар LED Маса Светилка
Dimmable LED Маса Светилка
Количка за LED Маса Светилка
Dimmable Осветленост LED Маса Светилка
Со Часовникот ,Температурата,Времето ,Датумот
.Врвен светлина квалитет : со висок светлост светлина ефект, висока чистота, висока боја рендерирање
5.Долг животен век(повеќе од 35, 000 часа)
LED Табела Светилка Технички Параметри :
Модел : СС-888 A
Материјали : ABS+Метал+PS
Домување Боја : бела,
Максимална wattage : 5 W
Светилка температура на бојата : 5500 K +3000 K
Светилка живот до : 35, 000 HRS
Светилка осветленост : Прозрачна флукс, 300 LM
Светилка за осветлување : >1500lux 30 CM
Боја рендерирање индекс : > 80 RA
Светилка напојување : DC 5 V 1А
Dimmable : Да
УПОТРЕБА : канцеларија,дома,студија соба,детска .

Детали

Тип На Објект:
Биро Светилки
Материјал:
PP/Пластика
Заврши:
Полиран Челик
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
YJBCo
Е dimmable:
Yes
Број На Модел На:
СС-888A
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Арт Деко
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
2
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Карактеристики:
Око за заштита LED светилка за читање
Свеж

Избор на клиенти