.

.

New
Нови Dimmable Допир Чувствителни LED Маса Светилка;2W USB полнење led Табела Ноќ Светлина со Пен Носителот DC5V/1200mAh За читање на книга

Нови Dimmable Допир Чувствителни LED Маса Светилка;2W USB полнење led Табела Ноќ Светлина со Пен Носителот DC5V/1200mAh За читање

DEN 669.00
DEN 777.60

Стока
Достапно.

35 KG
Карактеристики : Dimmable,Батерија
Светла Боја : Бела
Случај боја : сина, виолетова, зелена, темно зелена, розова
Пакет Содржина : 1 x LED Маса Светилка, 1 x USB Кабел за Полнење
Погоден за : Канцеларијата за Домашна употреба,Бар,Дома Декорација,Празник Декорација
Инструкции :
Допре Сензорот Вклучете се применува на оваа светилка
Флексибилни вратот погодни за употреба во канцеларија, спална соба, училиште, и читање. Се прилагодува осветленоста може да се задоволат различните барања на различни средини
Заштита на очи : Природна светлина, не треперење, не груби да очи, и не-зрачење
Одличен подарок светилка за деца и ученици
Погодни за употреба во канцеларија, спална соба, образование, читање
.
Име на производ : USB полнење LED табела светилка со пен носителот
Модел : СС-Q2
Материјал : ABS + црево
Прекинувач : Допир (бела, 3-сегмент затемнување)
Боја : сина, виолетова, зелена, темно зелена, розова
Моќност : 2 W
Капацитетот на батеријата : 5 V / 1200m Ah
LED светлата Количина : 10 PCS LED,
Бруто Тежина : 0. Лесно да компактен позиција
По целосно наполнета, светилка ќе трае 15 часа последователно во dimmest светлина; 10 часа во медиум светлина и 5 часа во најсветлиот
Главни Карактеристики :
Прилагодливи осветлување : Таа има 3-нивоа на различни светлината, кога ќе допрете го прекинувачот еднаш, тоа му дава најниска светлината, кога ќе допрете го прекинувачот два пати, тоа му дава на средна осветленост и кога ќе допрете го прекинувачот за три пати, што дава најсилни светлината.

Детали

Тип На Објект:
Биро Светилки
Извор На Енергија:
DC
Стил:
Модерна
Карактеристики:
Допрете Чувствителни Dimmable USB LED Маса Светилка
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Бренд Име:
YJBCo
База Тип:
FESTOON
Е dimmable:
Yes
Извор На Светлина:
сијалица
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Тело Материјал:
ABS
Материјал:
ПВЦ/Пластика
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Хром
Број На Модел На:
СС-Q2
Гаранција:
2
Сенка Тип:
ABS
Напон:
5
Свеж

Избор на клиенти