.

.

New
Qiseyuncai Европски стил атмосфера во спалната соба ананас K9 кристал табела светилка модерна едноставност луксузни high-end модни осветлување

Qiseyuncai Европски стил атмосфера во спалната соба ананас K9 кристал табела светилка модерна едноставност луксузни high-end

DEN 8482.00
DEN 8928.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Биро Светилки
Стил:
Модерна
Тело Материјал:
Кристал,Железо
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Број На Модел На:
qsyc1076
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
led маса светилка
Сенка Тип:
Ткаенини
База Тип:
E27
Е dimmable:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
Полиран Хром
Бренд Име:
qiseyuncai
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Свеж

Избор на клиенти