.

.

New
Сите бакар метални украсни ретро мала маса светилка студија спалната соба ноќни ламби, направени од бакар, E27, AV90-260V

Сите бакар метални украсни ретро мала маса светилка студија спалната соба ноќни ламби, направени од бакар, E27, AV90-260V

DEN 3302.00
DEN 3840.00

Стока
Достапно.


Сите бакар метални украсни ретро мала маса светилка студија спалната соба ноќни ламби, направени од бакар, E27, AV90-260 V Тип на Прекинувач : повлечете се префрлите Светлина Тело Материјал : Бакар Сенка Материјал : Стакло Гаранција : Две години Апликација област : 3-5 м2 Спецификации : Дијаметар 26 CM * 40 CM високи Код Тип : Блескаво / LED Процес : свиткување тела Дали со светлосен извор : без светлина Напон : 110-240 V Примена на просторот : дневна соба и спалната соба на ден Моќ : 11 W (вклучувајќи) -15 W (inclusive) Стил : Европската Забелешка : Според бакар светилка индустриски стандарди релевантни имајќи завртка овој производ инсталиран виси синџир, виси плочи и stiffeners, се зајакнат леано железо.

Детали

боја:
Бакар боја, на Зелена
Тип На Објект:
Биро Светилки
сертификација:
УЛ,CE,RoHS,CCC
Тело Материјал:
Бакар,Стакло
Напон:
90-260V
Број На Модел На:
Америка Принцеза-0128
Материјал:
Бакар
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
две години
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Е Светилки Вклучени:
No
Свеж

Избор на клиенти