.

.

New
Ретро E27 LED Железо Спалната соба Прилагодливи Eyesafe Маса Маса Светилка Светлина кафуле Оркестарот Црна/Бела

Ретро E27 LED Железо Спалната соба Прилагодливи Eyesafe Маса Маса Светилка Светлина кафуле Оркестарот Црна/Бела

DEN 5107.00
DEN 5376.00

Стока
Достапно.

Опис Оваа табела маса Светилка со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација. На внимателно стокмено маса маса Светилка ви овозможува да се создаде енергетски расположение и чувство на нордиските шарм во вашиот дом. Додадете жив шарм на секој простор со оваа табела маса Светилка. Примена : трпезарија, дневна соба, балкон, лоби и aisle Функции : дома осветлување и nightlight извор на Светлина : E27 Led Светло*1 Материјал : Железо Напон : 110-240 V Зрачењето Област : 5-20 милиони 2 Моќност : 31 W-40 W Боја : Црна,Бела Големина(Кол.*H) : Сликата се прикажани Пакет се Вклучени : 1 X маса маса Светилка(Сијалица не е вклучена)

Детали

Тип На Објект:
Биро Светилки
Сенка Тип:
Железо
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Стил:
Мисија
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Напон:
110V
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Материјал:
Метал
Е Светилки Вклучени:
No
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Гаранција:
2 години
MPN:
не се применува
Модел:
Гроздобер
Стил:
Традиционалната
Регионот на Производство:
Кина
Број на Светла:
1
Материјал:
Железо
Тип:
Биро светилка
Свеж

Избор на клиенти