.

.

New
2017 Нов Стил Око за Заштита USB LED маса Светилка со Мини Фан Студија за Читање на Деца табела Светла ноќ светлина

2017 Нов Стил Око за Заштита USB LED маса Светилка со Мини Фан Студија за Читање на Деца табела Светла ноќ светлина

DEN 1584.00
DEN 2295.84

Стока
Достапно.

Кина Пост Mail зема 20-35 работни дена пристигна нормално ,некои coutries ќе трае повеќе денови. Service : Ако имате било какви проблеми со вашиот предмети или услуги, ве молиме слободно да контакт тупаница пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации.98 /100000015 ДОЛАРИ, 15.Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT . Плаќање : 1. и јас може да бидете сигурни дека ќе го добиете тоа наскоро .но се врати такси се ваша одговорност.Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по исплата потврди.Во многу случаи, ние ќе брод подобро превозот пост ( Кина пост /Швајцарската Пост / Post NL ) во зависност од земјата. Враќање : 1.32 /100000015
Превозот : 1.Швајцарскиот Пост и Post NL зема 10-30 работни дена пристигна нормално ,некои coutries ќе трае повеќе денови.67 /100000015 ДОЛАРИ 22.
Ако треба да ја одредите логистика, ве молиме имајте во предвид дека.
ДОЛАРИ 23.DHL превозот е вашиот најдобар да изберат Дали ви е потребно брзо ,сопствени даночни вредност потребни од страна порака.Клиенти ќе ја преземе контролата на сопствени даночни и да се врати такси.Целосна наплата ќе бидат направени, ако не добиле вашите производи по 60 работни дена,но ако се уште треба производи ние би можел повторно да го испратам до тебе.Ве молиме контактирајте со нас ако таму е во ред моделот или недостасува дел.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 работни дена.Ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање Ако не можете да проверите веднаш.

Детали

Боја На Каросеријата:
Бела
Тип На Објект:
Биро Светилки
Извор На Енергија:
DC
Материјал:
PP/Пластика
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Број На Модел На:
led маса светилка
Бренд Име:
YJBCo
Е dimmable:
Yes
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Тело Материјал:
ABS
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Арт Деко
Карактеристики:
led табела светилка
Гаранција:
2
Сенка Тип:
ABS
Напон:
5
Wattage:
3W
Капацитетот На Батеријата:
1200mAh
Прозрачна Флукс:
210LM
CRI:
>80
боја:
3750-4250K
Работа моќ:
DC5V/0.5 A
Свеж

Избор на клиенти