.

.

New
2018 Топла Дизајн На Бразилскиот Секси Печатење Бикини Костим За Капење Оглавник Поместена Biquinis Feminino 2018 Бански

2018 Топла Дизајн На Бразилскиот Секси Печатење Бикини Костим За Капење Оглавник Поместена Biquinis Feminino 2018 Бански

DEN 626.00
DEN 763.20

Стока
Достапно.


НОВИ ПРИСТИГНУВАЊА :
ДОПИР на фотографиите подолу за да се направи вашите нарачки .
Тука е најдобар избор за дистрибутерите, препродавач или Ebayers, совршен цена за промет на големо.
Нашите предности : Брод во рок од 3 дена по уплатата.
#1. Facotry директна продажба, НЕ дистрибутер;
#2. Внимателно проверете пред превозот надвор;
#3. Брз одговор на вашите прашања.
Ве молиме прочитајте ја големината на табелата подолу се пред да остварите вашата цел. ви благодариме.
Прилагодлива должина на рамо ремени.
Подолу се Вистински Фотографии ние го зеде со нашите сопствени производи. Други продавачи може да не им биде дозволено да ги користите без наша дозвола. Ви благодариме.
Повеќе Препорака :
Ако ви треба T String Дното , ве молиме кликнете подолу на фотографиите да нарачате од нов објект.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Најлон,Spandex,Памук,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
cikini
Со Подлога:
Yes
Број На Модел На:
5168
Половината:
Ниска Половината
Свеж

Избор на клиенти