.

.

New
2017 Лето Жените Краток Плажа Панталони Секси Чипка Перспектива Панталони Плажа Панталони Бикини Дното трговија на големо Дами Пливање Гаќи

2017 Лето Жените Краток Плажа Панталони Секси Чипка Перспектива Панталони Плажа Панталони Бикини Дното трговија на големо Дами

DEN 96.00
DEN 105.12

Стока
Достапно.


2017 Лето Жените Краток Плажа Панталони Секси Чипка Перспектива Панталони Плажа Панталони Бикини Дното трговија на големо Дами Пливање Гаќи
костим за капење
Пливање Гаќи
бански жените 2017
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Mesh Боја : Бела Стил : Секси Шорцеви Плажа
Големина : S,M, L,XL
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Секси Шорцеви Мрежа
Преглед :
2017 Лето Жените Краток Плажа Панталони Секси Чипка Перспектива Панталони Плажа Панталони Бикини Дното трговија на големо Дами Пливање Гаќи

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
GLANE
Број На Модел На:
Бикини Сет
Материјал:
Полиестер,Spandex
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Поддршка Тип:
жица за слободни
Половината:
Ниска Половината
Со Подлога:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Бикини Сет
Свеж

Избор на клиенти