.

.

New
2017 Венера Одмор нов дизајн секси млада девојка бразилски бикини секси neoprene костим за капење

2017 Венера Одмор нов дизајн секси млада девојка бразилски бикини секси neoprene костим за капење

DEN 2097.00
DEN 2207.52

Стока
Достапно.


2017 Венера Одмор нов дизајн секси млада девојка бразилски бикини секси neoprene костим за капење
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Димензии на производот
Детали ставка
2016 Година Топла Продажба На Венера Одмор Акции Производ
Некои за нашата компанија
Се повеќе и повеќе ви благодариме и цел од нашите купувачот
Плаќање :
Т/T, Western union Money Gram Paypal
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Да се заштити вашиот профит,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Повратни информации :
Ние го цениме позитивни повратни информации за да ги споделите со нас дека сте примиле вашата нарачка и ќе се задоволи со производи. се разбира, ние ќе ми се врати на позитивни повратни информации за вас, премногу.Ако не сте добиле вашите предмети или ако dissatisfy со предмети кои сте ги добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето. Ние сме мило да го реши проблемот за вас. Ви благодариме !
Ве потсетам :
Ве молиме оставете порака мене, ако сакате да се меша со различни стилови во исто цена кога ќе се стави на ред, и јас ќе се подготви на објекти за вас правилно.Ви благодариме!Ние добредојдовте на мешани на големо. Ние со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас.

Детали

Големина:
VV1076, VV1076, VV1076
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврст,Писмо
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Најлон,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
венера одмор
Со Подлога:
Yes
Половината:
Ниска Половината
Број На Модел На:
VV1076
боја:
како на сликата покажува
Големина:
S M L
Материјал:
80% најлон и 20% spandex
Пакување:
Opp торби и картон
плаќање:
Т/T, Western Union MoneyGram Paypal
Боја Стил:
Природна Боја
Свеж

Избор на клиенти