.

.

New
2017 Летни стилови поместена им помогнам на strapless секси бикини го поставите conjoined бански Commissure костим за капење костим за капење плус големина

2017 Летни стилови поместена им помогнам на strapless секси бикини го поставите conjoined бански Commissure костим за капење

DEN 587.00
DEN 617.76

Стока
Достапно.


100% Сосема Нов & Висок Квалитет на Боја : 1 боја (како на сликата покажува) Големина : 3 димензии (M, L,XL ) Стил : Бикини&костими за капење Забелешка : 1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое' пред вашето купување. 2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен. 3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. 4.Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина.
Референтна Големина cuit : см (1cm=0.39 инчен 1 инч=2.54 см)
! ДОЛЖНОСТ & ДАНОК :
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот како "подарок", со ниска вредност.
! Внимание Ве Молиме :
За транспорт потреби, фустанот кој сте го добиле ќе имаат пати феномен. Ве молиме не грижете се, ова пати ситуација ќе исчезне по прв пат ќе го избришете или пеглање.
! За боја :
Сликите се само примероци за референца. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во самите објекти

Детали

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Бикини Сет
Шаблон Тип:
Цвеќиња,Печатење
Половината:
Висок Половината
Пол:
Жените
Бренд Име:
QIANG YI
Материјал:
Полиестер,Најлон,Spandex
Поддршка Тип:
жица за слободни
Со Подлога:
Yes
Свеж

Избор на клиенти